Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%30
KAS Müktesebat Kaymakamlık Sınavı Kapsamlı Hazırlık Mevzuatı Ahmet Noh

KAS Müktesebat Kaymakamlık Sınavı Kapsamlı Hazırlık Mevzuatı

Liste Fiyatı : 299,00TL
İndirimli Fiyat : 209,30TL
Kazancınız : 89,70TL
Taksitli fiyat : 3 x 69,77TL
Havale/EFT ile : 205,11TL
%30
Temin süresi 3 iş günüdür.
KARGO BEDAVA
9786257670685
78612
KAS Müktesebat Kaymakamlık Sınavı Kapsamlı Hazırlık Mevzuatı
KAS Müktesebat Kaymakamlık Sınavı Kapsamlı Hazırlık Mevzuatı
Savaş Yayınevi
209.30

KAS
Müktesebat
Kaymakamlık Sınavı Kapsamlı Hazırlık Mevzuatı

Prof.Dr. Ahmet Nohutçu
Kaymakam Ahmet Gazi Kaya

1. Baskı Mayıs 2021

- Kaymakamlık Sınavının içeriği olan tüm ulusal mevzuat Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, Türkiyenin İdari Yapısı, Türkiye'de Mahalli İdareler, Türkiye'de Demokratikleşme ve İnsan Hakları alt konu başlıklarına göre ayrılarak kategorize edilmiş

- Her bölüm bir fasikül haline getirilerek kolay çalışması sağlanmış

- Mevzuat içindeki en önemli yerler ve daha önce sınavlarda sorulan yerler ALTI ÇİZİLİ VE KOYU RENKLE; önemli yerler SADECE KOYU RENKLE; daha az önem arz eden yerler ise ALTI ÇİZİLİ şekilde verilmiştir.

- Kanun içindeki konu başlıkları ve alt başlıklar kitap formatına uygun olarak dizayn edilmiş

- Kanunların Dipnotlarında yer alan eski tarihli olan ve önemini yitiren yerler kaldırılmış,

- Mevzuatta yer alan tüm SÜRELER göze çarpıp akılda kalması RAKAM olarak yazılmış

- Mevzuatta yer alan tüm TARİHLER göze çarpıp akılda kalması için GÜN, AY, YIL olarak ve RAKAMSAL olarak verilmiş.

- Mevzuatta yer alan tüm KESİRLİ SAYILAR göze çarpıp akılda kalması için RAKAMSAL olarak formüle edilmiş

- En Önemli Toplam 94 Sınav Mevzuatı

ÖNSÖZ

Çok Kıymetli Kaymakamlık Namzedi Arkadaşlarımız,

Kaymakamlık sınavında her yıl rekabet daha da keskinleşmekte ve başarı çıtası yukarıya doğru çıkmaktadır. Sınavlarda yüzlerce aday 1 ya da 2 soruyla sınavı kazanmakta ya da kaybetmektedir. Bu bağlamda kaymakamlık mesleği kalbini aşkla titreten ve yüce bir ideal olarak benimseyen her aday, mümkün mertebe soru kaçırmadan ya da en az soru kaçırarak yazılı sınavda başarılı olmayı, hatta derece yapmayı hedeflemelidir.

Neredeyse çeyrek yüzyıla dayanan kaymakamlık ve hâkimlik sınavları kulvarındaki tecrübelerimiz, birikimlerimiz, sınav analizlerimiz neticesinde 3-4 yıldan beri böyle bir kitabı hazırlamayı planlıyor ve öğrenci arkadaşlarımıza bunun müjdesini veriyorduk.

İşte elinizde tuttuğunuz KAS MÜKTESEBAT KAYMAKAMLIK SINAVI KAPSAMLI HAZIRLIK MEVZUATI sizi kaymakamlık idealinize ulaştırmak için “efradını cami, ağyarını mani” (tüm içeriği kapsayacak, dışında kalanlara engel olacak) bir keyfiyette hazırlanmıştır. Kitaptaki mevzuatı seçerken son 25 yıldır kaymakamlık sınavlarında bir kısmı neredeyse her yıl sorulan, diğer bir kısmı zaman zaman sorulan ve kalan kısmı da bundan sonra sorulma ihtimali bulunan tüm kanunları (“efradını”) aldık. Sınav kapsamında olmayan, sizleri gereksiz yere yoracak, emeğinizin ve zamanınızın israfına yol açacak kanunları ve alt mevzuatı (“ağyarını”) doğrudan eledik.

Değerli arkadaşlarımız; KAS MÜKTESEBAT kitabımızda yer alan mevzuatın internetten birkaç saatte indirilebilmesi ve 1 hafta da basılıp size sunulması pekâlâ mümkündü. Böyle bir kolaycılık ve pragmatizm hem kendi mesleklerimizin etik ilkelerine uygun olmazdı hem de sizlere büyük bir saygısızlık olurdu.

Binaenlayh, kitaptaki her bir mevzuatı, 4 ayın üstünde hummalı bir çalışma ve gayretle gece gündüz kaymakamlık sınavı mantığı ve mantalitesi ile satır satır, cümle cümle okuduk, analiz ettik, sınavda gelen ve gelme ihtimali bulunan sorulara odaklanarak dizayn ettik.

Bu bağlamda, sınavda size fazladan doğru yaptıracak her hususu, ayrıntıyı ve noktayı farkına varmanız, öğrenmeniz ve kavramanız için aşağıda belirtilen farklı pedagojik yöntemler ve tekniklerle dikkatlerinize sunduk:

Öncelikle Kaymakamlık sınavının içeriği olan ve tam olarak sınavdaki 100 sorudan 60 soruya tekabül eden ilgili ve gerekli tüm ulusal mevzuatı Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, Türkiye’nin İdari Yapısı, Türkiye’de Mahalli İdareler, Türkiye’de Demokratikleşme ve İnsan Hakları olmak üzere 5 adet alt konu başlığına ayrılarak kategorize ettik.

Her bölümü ayrı bir fasikül haline getirdik. Böylelikle modüler mantıkla basılan her bir fasikülü ergonomik olarak çantanızda kolaylıkla taşımanızı, masanızda, koltuğunuzda rahatlıkla çalışabilmenizi amaçladık.

Kitaptaki her bir mevzuatın içindeki:
en önemli yerleri ve daha önce sınavlarda sıklıkla sorulan ve sorulma ihtimali kuvvetle muhtemel yerleri ALTI ÇİZİLİ VE KOYU RENKLE;
önemli yerleri SADECE KOYU RENKLE; görece daha az önem arz eden yerler ise sadece ALTI ÇİZİLİ şekilde belirleyerek dikkatinizi çekmeye, odaklanmanıza ve sınav esnasında hatırlamanıza yardımcı olmaya çalıştık.

Gözünüze çarpması ve akılda kalması gereken mevzuatta yer alan

TÜM SÜRELERİ RAKAM olarak,

TÜM TARİHLERİ GÜN, AY, YIL ve RAKAMSAL olarak,

TÜM KESİRLİ SAYILARI RAKAMSAL olarak yazdık ve formüle ettik.

Kanunların içindeki orijinal konu başlıklarını ve alt başlıkları kitap formatına uygun olarak dizayn ettik.

Kanunların dipnotlarında yer alan önemli olan, sınavlarda çıkabilecek güncel değişiklikler KOYU renkle ve altı ÇİZİLEREK tasarladık.

Kanunların dipnotlarında yer alan eski tarihli olan, önemini yitiren ve sınavınızın kapsamına girmeyen bölümleri ya da ibareleri ayıklayıp temizledik.

Sonuçta kaymakamlık sınavında büyük kısmıyla karşılaşacağınız, bir kısmıyla da karşılaşma ihtimalinizin kuvvetle muhtemel olan toplamda 94 mevzuatı yararlanmanıza sunmuş bulunuyoruz.

Sevgili Kaymakamlık Namzedi Arkadaşlarımız;

Sınava çok çalışmaktan daha önemli ve öncelikli olan sınava nasıl çalışılması gerektiğidir. Bu bağlamda kaymakamlık sınavında başarılı olmanız, maddi manevi emeklerinizin ve fedakârlıklarınızın karşılığını almanız için akılcı ve doğru bir strateji izlemeniz ve hedefinize pratik olarak yol haritası belirlemeniz hayati derecede önem arz etmektedir. Bu bağlamda, sınavda başarılı olup kaymakamlık mesleğine başlamış pek çok öğrencimizin de başarı hikâyesinden duyabileceğiniz şu hususlara dikkat etmeniz yararınıza olur:

1. Öncelikle uzman ve sahasında deneyimli yazar kadrosu, sınav odaklı içeriği ve onlarca baskısıyla geçerliliği, güvenilirliği binlerce aday tarafından denenmiş ve kabul edilmiş bir konu anlatımı seti ya da müstakil konu anlatımı kitabını dikkatle, altını çizerek, boyayarak ve notlar alarak kemali ciddiyetle çalışmalısınız. Bu bağlamda Kaymakamlık Kampı ya da Altın Seri Anayasa Hukuku, İdare Hukuku ve Ateş İnsan Hakları ve Demokratikleşme kitaplarımızı önerebiliriz.
Şunu ifade edelim ki, onlarca defa da olsa sadece mevzuat okuyarak sınavda başarılı olma ihtimali bulunmamaktadır. Çünkü Anayasa Hukukunda Devlet ve Hükümet sistemleri, Anayasal tarihçe ya da temel kavramlar; İdare Hukukunda genel esaslar, idari işlemler ve sözleşmeler, kamu hizmeti, kamu malları veya idarenin mali sorumluluğu; İnsan Hakları ve Demokratikleşme alanında insan hakları tarihçesi, kavram ve kuramları ya da uluslararası sözleşmeler gibi konular Mevzuat içinde yer almamaktadır. Bu konuların ve hatta mevzuatla birebir örtüşen idari teşkilat, mahalli idareler, ihaleler, Devlet memurları, ulusal insan hakları mevzuat ve mekanizmalarının ilk aşamada sistemli ve sınav odaklı bir konu anlatımlı kitaptan öğrenilmesi sınav başarısı için olmazsa olmaz bir mecburiyettir.

2. Sonrasında 3200 civarında özenle seçilmiş test sorusundan oluşan ve son 10 yıldır sınava hazırlanan istisnasız tüm adayların temel başucu kitabı olan KAS Kaymakamlık Sınavı Test Soru Bankasını, yine kodlayarak ve notlar alarak çözerek bilgilerinizi pekiştirmeli, eksikliklerinizin farkına varmalı, öğrendiğiniz bilgileri çeldiricisiyle görmeli, konularda nerelere odaklanmanız gerektiğinizi anlamayıp ve soru çözme becerinizi geliştirmelisiniz.

3. Son olarak şu an elinizde tuttuğunuz KAS MÜKTESEBAT KAYMAKAMLIK SINAVI KAPSAMLI HAZIRLIK MEVZUATI kitabımızı yine kodlayarak ve renkli kalemlerle çizerek ve boyayarak dikkatle çalışmalısınız. Bunu yaparken hem konu anlatımlı kitabınızdan öğrendiğiniz bilgileri tekrar edecek ve hazmedecek, hem soru bankasında pratik ettiğiniz sorular kapsamında cevaplayabildiğiniz ve cevaplayamadığınız soruları hatırlayacak, hem de hacmini aşacağı için kitaplarda yer almayan ancak sınavda karşılaşma ihtimaliniz olan ayrıntıları, teknik hususları ve kritik noktaları öğrenmiş olacaksınız.
Mevzuat çalışarak, ayıca, normların aslına vakıf olacağınız için bilginize ve kendinize güveniniz oluşacak ve pekişecek, konuları normatif boyutlarıyla öğrenerek bilinçli ve özgüvenli olarak sınava gireceksiniz.

4. Yukarıdaki 3 aşamalı çalışma sürecini en az 3 kere sırayla tamamlayabilirseniz, kaderinizde de varsa, sınav sonucunda yüzünüzün gülmesi ve emin adımlarla mülakata doğru yol almanız kuvvetle muhtemeldir. Zaman veya diğer kısıtlamalar yüzünden bu süreci üç kere yapamıyorsanız en az iki tamamlamanızı mutlaka öneririz.

Değerli Arkadaşlarımız, ilki 10 Temmuz 2021 olmak üzere 2021 yılında iki adet kaymakamlık sınavı yapılması planlanmıştır. 2021 yılında 110. Ya da en kötü 111. Dönem kaymakam adayı olarak mesleğe intisap etmeniz mucize olmayacaktır. Yeter ki, doğru kaynaklarla ve akılcı stratejiyle sabırla, yılmadan, bıkmadan, sonsuz bir azimle disiplinli, düzenli, sistemli, kapsamlı ve tempolu olarak çalışın.

Kas Müktesebat Kaymakamlık Sınavı Kapsamlı Hazırlık Mevzuatı kitabımızın çalışmalarınıza değer katacağı ve başarınızda katalizör işlevi olacağı ümit ve temennisiyle hepinize üstün başarılar ve kolaylıklar temenni eder; sağlıklı, aydınlık, ümit ve müjde dolu bir ömür dileriz.

9 Mayıs 2021
Avşa Adası & Sürmene
Prof. Dr. Ahmet Nohutçu
Kaymakam Ahmet Gazi Kaya

 • Açıklama
  • KAS
   Müktesebat
   Kaymakamlık Sınavı Kapsamlı Hazırlık Mevzuatı

   Prof.Dr. Ahmet Nohutçu
   Kaymakam Ahmet Gazi Kaya

   1. Baskı Mayıs 2021

   - Kaymakamlık Sınavının içeriği olan tüm ulusal mevzuat Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, Türkiyenin İdari Yapısı, Türkiye'de Mahalli İdareler, Türkiye'de Demokratikleşme ve İnsan Hakları alt konu başlıklarına göre ayrılarak kategorize edilmiş

   - Her bölüm bir fasikül haline getirilerek kolay çalışması sağlanmış

   - Mevzuat içindeki en önemli yerler ve daha önce sınavlarda sorulan yerler ALTI ÇİZİLİ VE KOYU RENKLE; önemli yerler SADECE KOYU RENKLE; daha az önem arz eden yerler ise ALTI ÇİZİLİ şekilde verilmiştir.

   - Kanun içindeki konu başlıkları ve alt başlıklar kitap formatına uygun olarak dizayn edilmiş

   - Kanunların Dipnotlarında yer alan eski tarihli olan ve önemini yitiren yerler kaldırılmış,

   - Mevzuatta yer alan tüm SÜRELER göze çarpıp akılda kalması RAKAM olarak yazılmış

   - Mevzuatta yer alan tüm TARİHLER göze çarpıp akılda kalması için GÜN, AY, YIL olarak ve RAKAMSAL olarak verilmiş.

   - Mevzuatta yer alan tüm KESİRLİ SAYILAR göze çarpıp akılda kalması için RAKAMSAL olarak formüle edilmiş

   - En Önemli Toplam 94 Sınav Mevzuatı

   ÖNSÖZ

   Çok Kıymetli Kaymakamlık Namzedi Arkadaşlarımız,

   Kaymakamlık sınavında her yıl rekabet daha da keskinleşmekte ve başarı çıtası yukarıya doğru çıkmaktadır. Sınavlarda yüzlerce aday 1 ya da 2 soruyla sınavı kazanmakta ya da kaybetmektedir. Bu bağlamda kaymakamlık mesleği kalbini aşkla titreten ve yüce bir ideal olarak benimseyen her aday, mümkün mertebe soru kaçırmadan ya da en az soru kaçırarak yazılı sınavda başarılı olmayı, hatta derece yapmayı hedeflemelidir.

   Neredeyse çeyrek yüzyıla dayanan kaymakamlık ve hâkimlik sınavları kulvarındaki tecrübelerimiz, birikimlerimiz, sınav analizlerimiz neticesinde 3-4 yıldan beri böyle bir kitabı hazırlamayı planlıyor ve öğrenci arkadaşlarımıza bunun müjdesini veriyorduk.

   İşte elinizde tuttuğunuz KAS MÜKTESEBAT KAYMAKAMLIK SINAVI KAPSAMLI HAZIRLIK MEVZUATI sizi kaymakamlık idealinize ulaştırmak için “efradını cami, ağyarını mani” (tüm içeriği kapsayacak, dışında kalanlara engel olacak) bir keyfiyette hazırlanmıştır. Kitaptaki mevzuatı seçerken son 25 yıldır kaymakamlık sınavlarında bir kısmı neredeyse her yıl sorulan, diğer bir kısmı zaman zaman sorulan ve kalan kısmı da bundan sonra sorulma ihtimali bulunan tüm kanunları (“efradını”) aldık. Sınav kapsamında olmayan, sizleri gereksiz yere yoracak, emeğinizin ve zamanınızın israfına yol açacak kanunları ve alt mevzuatı (“ağyarını”) doğrudan eledik.

   Değerli arkadaşlarımız; KAS MÜKTESEBAT kitabımızda yer alan mevzuatın internetten birkaç saatte indirilebilmesi ve 1 hafta da basılıp size sunulması pekâlâ mümkündü. Böyle bir kolaycılık ve pragmatizm hem kendi mesleklerimizin etik ilkelerine uygun olmazdı hem de sizlere büyük bir saygısızlık olurdu.

   Binaenlayh, kitaptaki her bir mevzuatı, 4 ayın üstünde hummalı bir çalışma ve gayretle gece gündüz kaymakamlık sınavı mantığı ve mantalitesi ile satır satır, cümle cümle okuduk, analiz ettik, sınavda gelen ve gelme ihtimali bulunan sorulara odaklanarak dizayn ettik.

   Bu bağlamda, sınavda size fazladan doğru yaptıracak her hususu, ayrıntıyı ve noktayı farkına varmanız, öğrenmeniz ve kavramanız için aşağıda belirtilen farklı pedagojik yöntemler ve tekniklerle dikkatlerinize sunduk:

   Öncelikle Kaymakamlık sınavının içeriği olan ve tam olarak sınavdaki 100 sorudan 60 soruya tekabül eden ilgili ve gerekli tüm ulusal mevzuatı Anayasa Hukuku, İdare Hukuku, Türkiye’nin İdari Yapısı, Türkiye’de Mahalli İdareler, Türkiye’de Demokratikleşme ve İnsan Hakları olmak üzere 5 adet alt konu başlığına ayrılarak kategorize ettik.

   Her bölümü ayrı bir fasikül haline getirdik. Böylelikle modüler mantıkla basılan her bir fasikülü ergonomik olarak çantanızda kolaylıkla taşımanızı, masanızda, koltuğunuzda rahatlıkla çalışabilmenizi amaçladık.

   Kitaptaki her bir mevzuatın içindeki:
   en önemli yerleri ve daha önce sınavlarda sıklıkla sorulan ve sorulma ihtimali kuvvetle muhtemel yerleri ALTI ÇİZİLİ VE KOYU RENKLE;
   önemli yerleri SADECE KOYU RENKLE; görece daha az önem arz eden yerler ise sadece ALTI ÇİZİLİ şekilde belirleyerek dikkatinizi çekmeye, odaklanmanıza ve sınav esnasında hatırlamanıza yardımcı olmaya çalıştık.

   Gözünüze çarpması ve akılda kalması gereken mevzuatta yer alan

   TÜM SÜRELERİ RAKAM olarak,

   TÜM TARİHLERİ GÜN, AY, YIL ve RAKAMSAL olarak,

   TÜM KESİRLİ SAYILARI RAKAMSAL olarak yazdık ve formüle ettik.

   Kanunların içindeki orijinal konu başlıklarını ve alt başlıkları kitap formatına uygun olarak dizayn ettik.

   Kanunların dipnotlarında yer alan önemli olan, sınavlarda çıkabilecek güncel değişiklikler KOYU renkle ve altı ÇİZİLEREK tasarladık.

   Kanunların dipnotlarında yer alan eski tarihli olan, önemini yitiren ve sınavınızın kapsamına girmeyen bölümleri ya da ibareleri ayıklayıp temizledik.

   Sonuçta kaymakamlık sınavında büyük kısmıyla karşılaşacağınız, bir kısmıyla da karşılaşma ihtimalinizin kuvvetle muhtemel olan toplamda 94 mevzuatı yararlanmanıza sunmuş bulunuyoruz.

   Sevgili Kaymakamlık Namzedi Arkadaşlarımız;

   Sınava çok çalışmaktan daha önemli ve öncelikli olan sınava nasıl çalışılması gerektiğidir. Bu bağlamda kaymakamlık sınavında başarılı olmanız, maddi manevi emeklerinizin ve fedakârlıklarınızın karşılığını almanız için akılcı ve doğru bir strateji izlemeniz ve hedefinize pratik olarak yol haritası belirlemeniz hayati derecede önem arz etmektedir. Bu bağlamda, sınavda başarılı olup kaymakamlık mesleğine başlamış pek çok öğrencimizin de başarı hikâyesinden duyabileceğiniz şu hususlara dikkat etmeniz yararınıza olur:

   1. Öncelikle uzman ve sahasında deneyimli yazar kadrosu, sınav odaklı içeriği ve onlarca baskısıyla geçerliliği, güvenilirliği binlerce aday tarafından denenmiş ve kabul edilmiş bir konu anlatımı seti ya da müstakil konu anlatımı kitabını dikkatle, altını çizerek, boyayarak ve notlar alarak kemali ciddiyetle çalışmalısınız. Bu bağlamda Kaymakamlık Kampı ya da Altın Seri Anayasa Hukuku, İdare Hukuku ve Ateş İnsan Hakları ve Demokratikleşme kitaplarımızı önerebiliriz.
   Şunu ifade edelim ki, onlarca defa da olsa sadece mevzuat okuyarak sınavda başarılı olma ihtimali bulunmamaktadır. Çünkü Anayasa Hukukunda Devlet ve Hükümet sistemleri, Anayasal tarihçe ya da temel kavramlar; İdare Hukukunda genel esaslar, idari işlemler ve sözleşmeler, kamu hizmeti, kamu malları veya idarenin mali sorumluluğu; İnsan Hakları ve Demokratikleşme alanında insan hakları tarihçesi, kavram ve kuramları ya da uluslararası sözleşmeler gibi konular Mevzuat içinde yer almamaktadır. Bu konuların ve hatta mevzuatla birebir örtüşen idari teşkilat, mahalli idareler, ihaleler, Devlet memurları, ulusal insan hakları mevzuat ve mekanizmalarının ilk aşamada sistemli ve sınav odaklı bir konu anlatımlı kitaptan öğrenilmesi sınav başarısı için olmazsa olmaz bir mecburiyettir.

   2. Sonrasında 3200 civarında özenle seçilmiş test sorusundan oluşan ve son 10 yıldır sınava hazırlanan istisnasız tüm adayların temel başucu kitabı olan KAS Kaymakamlık Sınavı Test Soru Bankasını, yine kodlayarak ve notlar alarak çözerek bilgilerinizi pekiştirmeli, eksikliklerinizin farkına varmalı, öğrendiğiniz bilgileri çeldiricisiyle görmeli, konularda nerelere odaklanmanız gerektiğinizi anlamayıp ve soru çözme becerinizi geliştirmelisiniz.

   3. Son olarak şu an elinizde tuttuğunuz KAS MÜKTESEBAT KAYMAKAMLIK SINAVI KAPSAMLI HAZIRLIK MEVZUATI kitabımızı yine kodlayarak ve renkli kalemlerle çizerek ve boyayarak dikkatle çalışmalısınız. Bunu yaparken hem konu anlatımlı kitabınızdan öğrendiğiniz bilgileri tekrar edecek ve hazmedecek, hem soru bankasında pratik ettiğiniz sorular kapsamında cevaplayabildiğiniz ve cevaplayamadığınız soruları hatırlayacak, hem de hacmini aşacağı için kitaplarda yer almayan ancak sınavda karşılaşma ihtimaliniz olan ayrıntıları, teknik hususları ve kritik noktaları öğrenmiş olacaksınız.
   Mevzuat çalışarak, ayıca, normların aslına vakıf olacağınız için bilginize ve kendinize güveniniz oluşacak ve pekişecek, konuları normatif boyutlarıyla öğrenerek bilinçli ve özgüvenli olarak sınava gireceksiniz.

   4. Yukarıdaki 3 aşamalı çalışma sürecini en az 3 kere sırayla tamamlayabilirseniz, kaderinizde de varsa, sınav sonucunda yüzünüzün gülmesi ve emin adımlarla mülakata doğru yol almanız kuvvetle muhtemeldir. Zaman veya diğer kısıtlamalar yüzünden bu süreci üç kere yapamıyorsanız en az iki tamamlamanızı mutlaka öneririz.

   Değerli Arkadaşlarımız, ilki 10 Temmuz 2021 olmak üzere 2021 yılında iki adet kaymakamlık sınavı yapılması planlanmıştır. 2021 yılında 110. Ya da en kötü 111. Dönem kaymakam adayı olarak mesleğe intisap etmeniz mucize olmayacaktır. Yeter ki, doğru kaynaklarla ve akılcı stratejiyle sabırla, yılmadan, bıkmadan, sonsuz bir azimle disiplinli, düzenli, sistemli, kapsamlı ve tempolu olarak çalışın.

   Kas Müktesebat Kaymakamlık Sınavı Kapsamlı Hazırlık Mevzuatı kitabımızın çalışmalarınıza değer katacağı ve başarınızda katalizör işlevi olacağı ümit ve temennisiyle hepinize üstün başarılar ve kolaylıklar temenni eder; sağlıklı, aydınlık, ümit ve müjde dolu bir ömür dileriz.

   9 Mayıs 2021
   Avşa Adası & Sürmene
   Prof. Dr. Ahmet Nohutçu
   Kaymakam Ahmet Gazi Kaya

   Stok Kodu
   :
   9786257670685
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   1950
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Basım Tarihi
   :
   2021 Mayıs
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Dili
   :
   Türkçe
 • Taksit Seçenekleri
  • Akbank
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   209,30   
   209,30   
   2
   104,65   
   209,30   
   3
   69,77   
   209,30   
   Ziraat Bankası
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   209,30   
   209,30   
   2
   104,65   
   209,30   
   3
   69,77   
   209,30   
   İş Bankası
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   209,30   
   209,30   
   2
   104,65   
   209,30   
   3
   69,77   
   209,30   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat